MICHA DIET

Dietetyk Włocławek

Michał Rutkowski - dietetyk kliniczny i sportowy we Włocławku

mgr Michał Rutkowski - Dietetyk Kliniczny i Sportowy

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o kierunku Odnowa biologiczna i żywienie. Edukacja na jednej z kilku Akademii Wychowania Fizycznego w Polsce i praktyki w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich pozwoliły mi utrwalić i poszerzyć wiedzę na temat fizjologii człowieka, a następnie na skuteczne jej wykorzystanie w aspekcie żywienia.

Dodatkowo kilkunastoletni staż jako czynny sportowiec i licencjonowany trener daje mi możliwość umiejętnego prowadzenia sportowców i miano kompletnego specjalisty.

Wykształcenie z dietetyki klinicznej oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe pozwala mi skutecznie przeprowadzić proces redukcji masy ciała oraz wspomagać leczenie chorób poprzez dietoterapię.

Mając świadomość w jak szybkim tempie rozwija się dietetyka uczestniczyłem i nadal uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi jako wykładowca akademicki oraz ekspert z zakresu żywienia w lokalnej telewizji.

Jako jeden z niewielu zdobytą wiedzę testuję również na sobie.

Podchodzę indywidualnie do każdej osoby oferując maksimum wsparcia, a podstawą mojej pracy jest zaufanie.

Moje certyfikaty

Świadomość tego, w jak szybkim tempie rozwija się dietetyka, pozwala mi uczestniczyć w wielu konferencjach i szkoleniach, aby cały czas być na bieżąco.
Dzięki temu, poszukuję co raz to nowszych rozwiązań, które przynoszą korzyści dla moich pacjentów!

Sprawdź ofertę!